Feragatname

Son güncelleme: 16 Ocak 2023

Yorum ve Tanımlar

Tercüme

Baş harfi büyük olan kelimeler aşağıdaki şartlar altında tanımlanmış anlamlara sahiptir. Aşağıdaki tanımlar, ister tekil ister çoğul olsun, aynı anlamı taşıyacaktır.

Tanımlar

Bu Feragatnamenin amaçları doğrultusunda:
  • Şirket (bu Feragatnamede “Şirket”, “Biz”, “Bize” veya “Bizim” olarak anılacaktır), bitcoin’den dolar’ye atıfta bulunur.
  • Hizmet , Web Sitesini ifade eder.
  • Siz , Hizmete erişen kişi veya uygun olduğu şekilde, söz konusu kişinin adına Hizmete eriştiği veya Hizmet’i kullandığı şirket veya diğer tüzel kişilik anlamına gelir.
  • Web sitesi , https://bitcoinkacdolar.org/ adresinden erişilebilen bitcoin’den dolar’ye atıfta bulunur.

Feragatname

Hizmette yer alan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Şirket, Hizmet içeriğindeki hatalar veya eksiklikler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Şirket hiçbir durumda Hizmetin kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak herhangi bir özel, doğrudan, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan veya arızi zararlardan veya herhangi bir zarardan, ister sözleşmeden, ister ihmalden veya başka bir haksız fiilden kaynaklansın, sorumlu olmayacaktır. veya Hizmetin içeriği. Şirket, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Hizmet içeriğine eklemeler, silmeler veya değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Şirket, Hizmetin virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu garanti etmez.

Dış Bağlantılar Sorumluluk Reddi

Hizmet, Şirket tarafından sağlanmayan veya sürdürülmeyen veya herhangi bir şekilde Şirkete bağlı olmayan harici web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen Şirketin bu harici web sitelerindeki herhangi bir bilginin doğruluğunu, ilgililiğini, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmediğini unutmayın.

Hatalar ve Eksiklikler Sorumluluk Reddi

Hizmet tarafından verilen bilgiler, yalnızca ilgilenilen konularda genel rehberlik içindir. Şirket, Hizmet içeriğinin hem güncel hem de doğru olmasını sağlamak için her türlü önlemi alsa bile hatalar meydana gelebilir. Ayrıca yasaların, kuralların ve düzenlemelerin değişen doğası göz önüne alındığında, Hizmette yer alan bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar olabilir. Şirket, herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir.

Adil Kullanım Sorumluluk Reddi

Şirket, telif hakkı sahibi tarafından her zaman özel olarak izin verilmeyen telif hakkıyla korunan materyalleri kullanabilir. Şirket bu tür materyalleri eleştiri, yorum, haber raporlama, öğretim, burs veya araştırma için kullanıma sunmaktadır. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri Telif Hakkı yasasının 107. bölümünde belirtildiği gibi, bunun telif hakkıyla korunan herhangi bir materyalin “adil kullanımını” oluşturduğuna inanmaktadır. Hizmetten telif hakkıyla korunan materyali adil kullanımın ötesine geçen kendi amaçlarınız için kullanmak isterseniz, telif hakkı sahibinden izin almalısınız.

Gösterimler İfade Edilen Sorumluluk Reddi

Hizmet, yazarlara ait görüşler ve görüşler içerebilir ve Şirket dahil olmak üzere başka bir yazarın, acentenin, kuruluşun, işverenin veya şirketin resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Kullanıcılar tarafından yayınlanan yorumlar tamamen onların sorumluluğundadır ve kullanıcılar, bir yorumda yazılan bir şeyden veya bir yorumda yazılan bir şeyin doğrudan sonucundan kaynaklanan herhangi bir iftira veya dava için tüm sorumluluğu, yükümlülüğü ve suçu üstlenecektir. Şirket, kullanıcılar tarafından yayınlanan hiçbir yorumdan sorumlu değildir ve herhangi bir nedenle herhangi bir yorumu silme hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Reddi Yok

Hizmetle ilgili bilgiler, Şirketin burada hukuk, muhasebe, vergi veya diğer profesyonel tavsiye ve hizmetler vermediği anlayışıyla sağlanır. Bu itibarla, profesyonel muhasebe, vergi, hukuk veya diğer yetkili danışmanlarla istişare yerine kullanılmamalıdır. Şirket veya tedarikçileri, Hizmete erişiminiz veya kullanımınız veya Hizmete erişememeniz veya Hizmet’i kullanamamanızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir özel, tesadüfi, dolaylı veya sonuçsal zarardan hiçbir durumda sorumlu tutulamaz.

“Riski Size Aittir” Sorumluluk Reddi

Hizmetteki tüm bilgiler, eksiksizlik, doğruluk, güncellik veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlara ilişkin hiçbir garanti verilmeksizin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır. performans, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri. Şirket, Hizmet tarafından verilen bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karardan veya yapılan işlemden veya herhangi bir dolaylı, özel veya benzeri zarardan, bu tür zararların olasılığı bildirilmiş olsa bile, Size veya başka birine karşı sorumlu olmayacaktır.

Bizimle iletişime geçin

Bu Feragatname hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Bizimle iletişime geçebilirsiniz: